Hajnal Istvánné Presbiter

Debrecenben születtem,1956 május 21-én. Szüleim reformátusok voltak, egy fiút,és négy lányt neveltek fel. A Kereskedelmi és Vendéglátóipari szakközép iskolában,képesített kereskedőként végeztem.Kereskedőként, majd bolti adminisztrátorként dolgoztam.Jelenleg nyugdíjas vagyok. 1978-ban kötöttem házasságot.Az Úr egy fiú,és egy leány gyermekkel ajándékozott meg. 30 éve költöztünk aTégláskertbe.Gyermekként,és felnőtként is sajnos távol voltam az Istentől,de az Úr az ő csodálatos módján,meggyújtotta a lámpást a szívembe,és elvezetett,az Ő házába. 2004-ben lettem a tégláskerti gyülekezet tagja,2005-ben konfirmáltam a lányommal együtt. Hiszem,hogy a presbiteri elhívás elsősorban nem emberi akarat,hanem az Úristen döntése.Ezért az elhívásért hálával tartozom,és igyekszem a tőle kapott tálentumokkal,a gyülekezet épülését,és Isten Dicsőségét szolgálni.